KURUMSAL

Hakkımızda

Eleman ajans olarak ihtiyacınız olan her yerde ve her an yanınızdayız.

Günümüz perakende koşullarında yoğun rekabetle mücadele edebilmeleri için şirketlerin kusursuz bir planlama ile dönemsel hedeflerini belirlemeleri gerekmektedir.

Eleman Ajans olarak mesai saati ile sınırlı kalmadan gerektiğinde , müşterilerine 7/24 eleman , Teknik Destek ,Envanter ,Firma Card Uygulamaları, Transfer ve Lojistik , Mağaza Tadilat Uygulamaları , PR Hazırlıkları ,Temizlik ,Kıyafet ,Organizasyon Hizmetleri , Ürün İade süre kısaltma birçok hizmetle Müşterilerimizin yanında olmaktayız. Eleman Ajans olarak TÜRKİYE ‘de uygulanan uygulamaları askıya alarak firmaların masraflarını göz önünde tutarak az maliyetle kaliteli uygulamayı sizlere sunuyoruz. Gereksiz yönetici maliyetlerini askıya kaldırıyor ve firmanızı her anlamda kâra çıkartmak için hiç uygulanmamış ” yüzde yüz yerli sermaye “ sloganıyla projeler hazırlıyor ve hemen uygulamaya sunuyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet veren hem yurt içi hem yurt dışı çalışma arkadaşlarımızla sizlerin yanındayız.

Böylece bu bilgiler ışığında siz müşterilerimize yeni öneriler getirebilmekte ve projelerinize , karşılıklı istişare yaparak uygulamalı projelerimizle daha iyi hizmet vermekteyiz.

Biz hazırız, ya siz..

Misyonumuz

Yeni bir kuruluş olmasına rağmen ülke çapında bir çok işe imza atmıştır.Ülke içi ve ülke dışı bağlantılarıyla da her daim projeler hazırlayan ve var olan projeleriyle kendinden söz ettiren bir ajanstır.

Vizyonumuz

Ülke içi ve ülke dışı bağlantılarıyla da her daim projeler hazırlayan ve var olan projeleriyle kendinden söz ettiren bir ajanstır.